Kariera

ORPHICA jest prężnie rozwijającą się firmą wprowadzającą na rynek innowacyjne kosmetyki inspirowane naturą.Jeśli Twoje motto to „wszystko jest możliwe”, chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, to z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie.

Specjalista ds. Trade Marketingu

Podstawowe obowiązki

  • Odpowiedzialność za dobrą widoczność, wygląd zewnętrzny i wewnętrzny podległych jednostek (oznakowanie, witryny, materiały POS), cykliczna kontrola standardów sieci
  • Poszukiwanie nowych lokalizacji reklamy zewnętrznej (outdoor), negocjowanie warunków najmu, koordynowanie ustawienia nośników (projekt, montaż), współpraca z podwykonawcami, kontrola stanu technicznego
  • Współuczestniczenie w przygotowywaniu i realizacji centralnych i lokalnych akcji promocyjnych (eventy, kolportaż, prasa, billboardy, radio)
  • Rozliczanie budżetu marketingowego dla podległego obszaru
  • Monitoring aktywności otoczenia konkurencyjnego na podległym terenie
  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów ekspozycji, implementacja planogramów
  • Współpraca z działem operacyjnym i handlowym oraz kierownikami punktów sprzedaży w celu realizacji zadań

Wymagane kompetencje zawodowe

  • Min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (dział marketingu, sprzedaży, operacyjny)
  • Dyspozycyjność – praca w terenie
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analityczne
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Dynamizm i nastawienie na realizację celów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś zainteresowany/-a pracą u nas, skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub pisząc na adres rekrutacja@orphica.com