O marce

Zobacz, czym zajmuje się ORPHICA, co jest dla nas ważne oraz jakie wartości przyświecają nam w codziennej pracy.

Nasze podejście

Nieustannie czerpiemy inspiracje z natury, odkrywamy właściwości roślin i wykorzystujemy ich ekstrakty do produkcji innowacyjnych produktów, które wyróżniają się bezpieczeństwem potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi.

Tworzymy produkty najwyższej jakości, które są nie tylko bezpieczne, ale także skuteczne. Jest to możliwe dzięki unikatowemu połączeniu siły natury z odkryciami nauki.

 

Nasza misja

Dowiedz się, co wyróżnia markę ORPHICA

Naszą misją jest "Real You", czyli "Prawdziwa Ty". Chcemy pomóc Ci odkryć Twoje naturalne piękno i podkreślić wszystkie atuty. Naszym celem jest to, abyś pokochała siebie taką, jaką jesteś – ponieważ jesteś piękna.

Świat marki tworzą starannie dopracowane produkty, o wysokiej skuteczności i innowacyjności. ORPHICA została stworzona dla kobiet, które cenią najwyższą jakość i poszukują najlepszych rozwiązań.

BEZPIECZEŃSTWO

Wykorzystujemy składniki występujące w środowisku naturalnym. Dbamy, aby nasze produkty były bezpieczne i poddajemy je testom laboratoryjnym, aby upewnić się, że nie powodują skutków ubocznych.

Zaufanie

Zaufanie

Szczegółowo nadzorujemy cały proces produkcji i dystrybucji, dlatego mamy pewność, że produkty spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki temu ORPHICA zdobyła zaufanie klientek z 35 krajów na świecie.

Innowacyjność

Innowacyjność

Przeprowadzamy badania, aby upewnić się, które składniki są najskuteczniejsze. Naszym natchnieniem jest natura, dlatego proponujemy unikatowe połączenia składników, na bieżąco ulepszając nasze produkty.

Emilia Gromska - dyplomowana kosmetolog

"ORPHICA reprezentuje najwyższą jakość produktów. Firma starannie selekcjonuje i dobiera składniki występujące w naturze, tworząc niezwykle skuteczne preparaty. Jednocześnie dba o bezpieczeństwo, które jest tak ważne dla każdej z nas. Kosmetyki ORPHICA zostały poddane licznym badaniom, by ograniczyć ryzyko podrażnień i alergii. Osoby z wrażliwą i delikatną skórą również mogą sięgać po produkty tej marki do codziennej pielęgnacji. Polecam kosmetyki ORPHICA wszystkim osobom, które doceniają wysoką jakość, chcą zadbać o siebie i cieszyć się pięknym wyglądem".

EMILIA GROMSKA dyplomowana kosmetolog