Porady

Rekonstrukcja i zagęszczanie brwi. Jak uzyskać idealny wygląd brwi?

kwi 11, 2017 przez

Brwi to bardzo ważna część urody każdej z nas. To one podkreślają urodę naszych oczu i nadają naszej twarzy charakteru. Wiele z nas marzy, aby kształt ich brwi był idealny i piękny.

rekonstrukcja brwi

Jakie są nasze brwi?

Są kobiety, które mogą się cieszyć idealnym kształtem i gęstością swoich brwi i wystarczy, że poświęcą im niewiele czasu, aby pięknie zdobiły ich twarz i oczy. Niestety nie każda z nas może cieszyć się ich ładnym kształtem, równością i odpowiednią gęstością. Bywa, że nasze brwi są asymetryczne, rzadkie lub widać ich znaczne ubytki co może być uwarunkowane genetycznie, ale również może być wynikiem przebytych chorób lub niewłaściwego i nadmiernego ich usuwanie w przeszłości. Z pewnością niejedna kobieta każdego dnia spędza dużo czasu i poświęca sporo energii, aby poprawić wygląd swoich brwi za pomocą makijażu i regularnej regulacji, a i tak nie zawsze są zadowolone z uzyskanego efektu.

Jak uzyskać idealnie i piękne brwi?

Niestety w warunkach domowych nie zawsze udaje się uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt, do tego wymaga to poświęcenia czasu. Dlatego jeżeli szukasz sposobu na ładne brwi, a samodzielne starania nie przynoszą spodziewanego efektu, to warto zapoznać się z bogatą ofertą profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, które w swoich usługach proponują między innymi zabieg sleek brows, który jest nowoczesnym zabiegiem odbudowy brwi w 3D, który pozwala nie tylko na uzupełnienie częściowo brakujących włosków, ale również na całkowitą rekonstrukcję łuku brwiowego. Dzięki niemu brwi nabiorą pięknego, wymarzonego i co najważniejsze bardzo naturalnego wyglądu.

Rekonstrukcja brwi na czym polega?

Jest to zabieg zupełnie nieinwazyjny i bezbolesny. Polega na stosowaniu dwóch technik:

  • Metoda 3D Building, to metoda włoskowa. Polega na tym, że kosmetyczka wypełnia naturalne brwi doklejając pojedyncze sztuczne włoski między naturalne brwi. Włoski z reguły są wykonane z syntetycznego materiału lub futra syberyjskich norek. Kolor doklejanych sztucznych brwi dobierany jest do naturalnego koloru brwi. Ta metoda jest idealną propozycją dla tych osób, które mają brwi wymagające zagęszczenia, pogrubienia lub chcą zmienić ich kształt.
  • Metoda 3D Sculpting polega na tym, że kosmetyczka dorysowuje bardzo cienkie kreski za pomocą cienkiego drucika, które wyglądają jak pojedyncze włoski. Używa do tego specjalnej farby o wypukłej strukturze. Ta metoda polecana jest przede wszystkim tym kobietom, które mają ubytki w brwiach, nie mają ich początków lub końcówek. Dodatkowo serum zawarte w produkcie przyspiesza wzrost naturalnych brwi.

Obie metody można stosować równocześnie. Obie dają możliwość rekonstruowania brwi w stu procentach, co oznacza, że są idealne również dla osób, które nie posiadają własnych włosków. Efekt zabiegów jest bardzo naturalny i utrzymuje się od dwóch do czterech tygodni. Aby wydłużyć trwałość zabiegu należy unikać stosowania tłustych kremów czy olejków na brwi, przez pierwsze 24h unikać wizyty w saunie i solarium oraz nie pocierać mocno brwi.

pielęgnacja brwi

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu zagęszczania i rekonstrukcji brwi?

Nie można wykonać zabiegów przy otwartych ranach, oparzeniach słonecznych, gdy skóra jest po peelingu chemicznym lub zabiegu mikrodermobrazji.

Wzmacniająca odżywka do brwi BROW marki ORPHICA – NUTRIDOME – Nutridome Zadbaj o naturalny wygląd swoich brwi. Poznaj wyjątkową odżywkę do brwi BROW marki ORPHICA.  
Print Friendly