Cera

Rękawica do demakijażu – naturalnie zdrowa i piękna cera!

cze 07, 2017 przez
Rękawica do demakijażu to absolutna nowość! Skutecznie usuwa makijaż każdego rodzaju, sprawiając przy tym, że Twoja cera pozostaje promienna i naturalna! blog_08-06-2017_1 Na rynku kosmetycznym całkiem niedawno pojawiła się nowość, która rozprawia się skutecznie z absolutnie każdym makijażem. To innowacyjna rękawica do demakijażu, polski patent codziennie zachwycający tysiące kobiet na całym świecie. Jej zadaniem jest zmywanie nawet najcięższego makijażu za pomocą samej wody. Jak to możliwe?

Rękawica do demakijażu – absolutny wynalazek

Rękawica ta to w pełni naturalny produkt, idealny dla każdego. Nadaje się zarówno do skóry alergicznej, jak i atopowej. Rękawica jest niezwykle wygodna w użyciu. Wystarczy zmoczyć jej mikrowłókna czystą wodą, delikatnie przyłożyć do twarzy na kilka sekund, a następnie zmyć makijaż. Może również posłużyć do porannego oczyszczania twarzy. Używając letniej wody, zapewnisz sobie doskonałe orzeźwienie i usuniesz resztki nałożonego wieczorem kremu. Czyszczenie rękawicy jest proste. Wystarczy ją wyprać w ręku z dodatkiem szarego mydła i pozostawić do wyschnięcia. Przy odpowiedniej higienie, rękawica posłuży Ci przez około 2-3 miesiące.

Jak działa rękawica do demakijażu?

Rękawica została wykonana dzięki mikrotechnologii, z włókien 30 razy cieńszych niż bawełna i 100 razy cieńszych niż ludzki włos. W przekroju włókna tego produktu wyglądają jak ośmioramienna rozgwiazda. Mają silne właściwości elektrostatyczne, dzięki czemu łatwiej i efektywniej zbierają make-up i inne zabrudzenia. Rękawica do demakijażu pobudza mikrokrążenie skóry, nie zaburza bariery hydrolipidowej i nie zmienia pH skóry. Dlatego usuwanie kolorowych kosmetyków i pielęgnacja cery przy jej użyciu to czysta przyjemność. rękawica do demakijażu

Rękawica do demakijażu – rodzaje

Na rynku dostępnych jest kilka wersji produktu. Pierwszą z nich możesz zabrać w podróż lub do torebki i używać w sytuacjach awaryjnych. Ma zaledwie 10 cm długości i możesz założyć ją na palec wskazujący, by dokonać poprawek zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Nieco większa wersja rękawicy do demakijażu pozwala na usunięcie lekkiego i codziennego make-upu. Z kolei największa z nich przeznaczona jest do demakijażu i oczyszczania skóry z nadmiaru sebum. Nadaje się do każdego typu cery, nawet najbardziej wrażliwej, a dzięki rogom z większą precyzją dociera do kącików oczu, szyi i dekoltu. Jeszcze inny rodzaj rękawicy przeznaczony jest do skóry tłustej i mieszanej. Jej włókna posiadają silne właściwości peelingujące, dzięki czemu dogłębnie oczyszczają pory, a jednocześnie pozwalają zmyć kolorowe kosmetyki. Z kolei rękawica do skóry suchej jest niezwykle miękka. Delikatnie oczyszcza, nie naruszając przy tym równowagi skóry i nie powoduje podrażnień.

Potwierdzona skuteczność

Rękawica do demakijażu zyskuje popularność pośród wielu kobiet na świecie. Większość z nich potwierdza, że ten niepozorny gadżet świetnie zmywa makijaż. Daje uczucie oczyszczenia i orzeźwienia. Lekko peelinguje skórę, pozostawiając ją matową. Idealnie usuwa podkłady, korektory, cienie do powiek, a nawet maskary. Rękawica do demakijażu nie rozciera, a faktycznie zmywa kosmetyki z twarzy. Jest antyalergiczna, a więc to świetne rozwiązaniem dla wrażliwej cery, którą podrażniają klasyczne kosmetyki do usuwania make-upu. Rękawica do demakijażu z pewnością pozostawi Twoją skórę piękną i zdrową, za każdym razem usuwając dokładnie cały makijaż. Warto ją wypróbow
Print Friendly