Porady

Recenzja odżywki do rzęs REALASH znanej blogerki, Agnieszki Janoszki.

lut 02, 2015 przez

Agnieszka Janoszka testowała odżywkę do rzęs REALASH. Jej opinia?

„Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z działania tej odżywki, ponieważ po raz pierwszy w życiu moje rzęsy wyglądają naprawdę dobrze!!! 2

REALASH – EFEKTY STOSOWANIA po 3 miesiącach

Przeczytajcie, co sądzi o naszej odżywce znana blogerka, Agnieszka Janoszka!

„Witajcie :)

Dwa miesiące temu na blogu pojawił się post przedstawiający efekty odżywki REALASH – po pierwszym miesiącu stosowania.

Wtedy coś już się tam działo, ale efekty były mało zauważalne…

Dzisiaj mam dla Was podsumowanie 3 miesięcznej kuracji odżywką REALASH! ;)

Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z działania tej odżywki, ponieważ po raz pierwszy w życiu moje rzęsy wyglądają naprawdę dobrze!!! Są gęstsze, dłuższe oraz bardziej podkręcone (z czym miałam zawsze największy problem) ♥ Nie sugerujcie się tutaj ich czarnym kolorem, ponieważ wcześniej używałam raz na jakiś czas henny brązowej – natomiast teraz zdecydowałam się na hennę czarną, bo wygląda to wtedy jeszcze lepiej ;)

Po nieudanej kuracji innym produktem tego typu – nie wiedziałam czy brak efektów jest spowodowany moim rodzajem rzęs, czy też po prostu produkt nie był warty zachodu… Teraz po sprawdzeniu REALASH mogę stwierdzić, że to faktycznie działa!!! Myślę, że ostateczny efekt będzie nawet lepszy od tego, który tutaj widzicie… ponieważ nie mam zamiaru całkowicie odstawiać tej odżywki, a największy wzrost rzęs zauważyłam jakoś z tydzień temu więc myślę, że w najbliższym czasie zrobią się jeszcze lepsze!

PODSUMOWUJĄC

Skuteczna odżywka do rzęs stała się jedną z tych rzeczy, bez których teraz już się u mnie nie obejdzie… ponieważ jeżeli pomyślę sobie, że mam wrócić do moich krótkich i prostych jak druty rzęs – to mnie aż skręca :P

REALASH okazała się być skuteczna, także tym bardziej zadowolona jestem z faktu, iż teraz wystarczy ten efekt tylko utrzymywać!!!

Czy wydanie takiej ilości pieniędzy jest warte świeczki??? – moim zdaniem w tym przypadku tak, ponieważ odżywkę mam już od 3 miesięcy – a tam dalej jest jeszcze bardzo dużo produktu i myślę, że szybko się nie skończy!!! ;)

Jedynym minusem jaki zauważyłam u siebie jest delikatne zaczerwienienie na linii rzęs, ale nie powoduje ono u mnie żadnych innych niepokojących skutków, a po konsultacji dowiedziałam się, że to się często zdarza i nie jest to niebezpieczne :)

Kolejną rzeczą o której warto wspomnieć jest to… że to nie jest produkt, który spowoduje, że w ciągu tygodnia urosną nam niesamowicie długie rzęsy – I BARDZO DOBRZE, ŻE NIE JEST TO TAKI WŁAŚNIE PRODUKT!!!

Dlaczego???… Zazwyczaj jeżeli jakakolwiek reklama obiecuje nam rewelacyjne efekty osiągane w niesamowicie krótkim czasie wiąże się to bardzo często z wieloma skutkami ubocznymi, które mogą wystąpić przez mocne stężenie użytych tam substancji…

Osobiście uważam, że jeżeli chodzi o okolice oczu – musimy być czujne i uważać na jakiekolwiek błędy, więc lepiej poczekać niż zrobić sobie krzywdę ;)

Wracając do podsumowania….

POLECAM POLECAM POLECAM ;)

Print Friendly