Porady

Odżywki do brwi – jak poznać tę najlepszą?

sty 12, 2017 przez

Brwi stanowią ,,ramę twarzy” i są bardzo istotnym elementem naszego wyglądu. Mogą dodać dużo uroku, dlatego bardzo ważne jest, aby odpowiednio zadbać o ich wygląd i kondycję. Jeżeli pragniesz gęstych, mocnych, ciemnych brwi i wciąż szukasz najlepszej odżywki – pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję!

Czy wiesz, że brwi stanowią najważniejszy element potrzebny do identyfikacji twarzy? W tej kwestii są bardziej istotne niż oczy! Niewiele z nas jest w pełni zadowolonych ze swoich brwi. Stosujemy liczne zabiegi, aby poprawić ich wygląd. Malujemy je, stosujemy hennę, makijaż permanentny… A przecież odpowiednio dobrana odżywka do brwi w prosty sposób sprawi, że staną się one gęste, mocne i naturalnie piękne! Jest wiele czynników, którymi powinnaś się kierować w doborze najlepszej odżywki do brwi. Pomożemy Ci je poznać!

miniatura_duza

1. Skład

Bardzo ważny aspekt, szczególnie jeśli pragniesz bezpiecznego produktu. Szukając najlepszej odżywki do brwi, koniecznie zwróć uwagę na jej skład. Formuła odżywki powinna zawierać aktywne peptydy, stymulujące wzrost włosków oraz je wzmacniające, a także wyjątkowe dary natury, takie jak roślinne ekstrakty np. z korzenia żeń-szenia. Posiadają one właściwości odżywcze i pielęgnujące, idealne dla delikatnej skóry wokół brwi.

2. Skuteczność i bezpieczeństwo

Przyznajmy, dużo łatwiej jest nam podjąć decyzję o zakupie konkretnego produktu, gdy ma on pozytywne opinie innych użytkowniczek. Pragniemy odżywki do brwi, która działa, a to czy tak jest najlepiej wiedzą osoby, które już ją stosowały. Pamiętaj także, że najlepsza odżywka powinna nie tylko zagęścić brwi, ale także wzmocnić, poprawić ich wygląd oraz kondycję (tak jest np. w przypadku odżywki BROW by Realash). Warto pamiętać również o bezpieczeństwie. Skóra wokół brwi jest bardzo delikatna, a często także uszkodzona z powodu depilacji. Ważne, aby odżywka pielęgnowała te okolice, nie uczulała ich oraz nie podrażniała. Najlepsza odżywka do brwi musi być gwarancją bezpieczeństwa!

3. Opakowanie

Prócz atrakcyjnego designu, opakowanie odżywki do brwi powinno być solidne, szczelnie zamknięte i pokryte folią ochronną. Musisz mieć pewność, że nikt przed Tobą nie używał preparatu. Opakowanie ma chronić zawartość odżywki, być praktyczne i dostarczać wszystkich niezbędnych informacji. To bardzo ważny aspekt! Nie kupuj kota w worku, poznaj wszystkie istotne informacje o odżywce: skład, datę ważności oraz instrukcję użycia – powinny być one przedstawione w przystępnej, prostej formie.

4. Trwałość

Poszukując najlepszej odżywki do brwi, zwróć uwagę na datę ważności oraz zawarty na opakowaniu znak PAO. Jasno określa on termin przydatności kosmetyku do użycia. Znak PAO występuje jako graficzny znak otwartego słoiczka. Przedstawia on okres przez który odżywka, od momentu otwarcia, nadaje się do użycia. Produkt jest najbardziej bezpieczny i naturalny, gdy okres przydatności do użycia wynosi mniej niż 12 miesięcy. Zwracaj na to uwagę! Preparaty, których data przydatności do użytku jest dłuższa, prawdopodobnie zawierają dużo parabenów. Mogą one prowadzić do podrażnień oraz alergii!

2

5. Sposób użycia

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze znajdujesz czas na długotrwałe zabiegi kosmetyczne, dlatego aplikacja odżywki do brwi powinna być bardzo prosta i trwać kilka sekund. Konieczny jest także odpowiedni, specjalnie dostosowany do łuku brwiowego aplikator, aby odżywka dotarła do wszystkich cebulek włosowych i mogła stymulować ich wzrost. Najlepiej, by odżywkę trzeba było stosować jedynie raz na dobę. Dzięki temu zyskasz cenny czas, a odżywka będzie starczała na zdecydowanie dłużej.

6. Cena

Cena to jeden z bardziej istotnych czynników decydujących o naszych zakupach! Powinna być zachęcająca – w końcu która z nas lubi przepłacać? Pamiętaj jednak, że odżywka do brwi to produkt w który warto zainwestować (ale nie przepłacać!). Wiele tego typu produktów kosztuje ponad 200, a nawet 300 zł, mimo że nie różnią się one składem. Odżywki o podobnych właściwościach oraz skutecznym działaniu znajdziesz w niższej cenie. Nawet za mniej niż 200 zł! Np. odżywka do brwi BROW by Realash kosztuje raptem 150 zł.

3

7. Marka

Najlepsze marki nigdy nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Dlatego warto wybierać kosmetyki uznanych i renomowanych firm. Taką marką jest Realash! Realash to marka, która cieszy się uznaniem kobiet na całym świecie. Zasłynęła już z produkcji rewolucyjnej odżywki do rzęs. Aby dowiedzieć się, czemu Realash to najlepszy wybór dla Ciebie i Twoich rzęs, zachęcamy do przeczytania artykułu (6 powodów, dla których powinnaś zacząć używać REALASH). BROW by Orphica to kolejny innowacyjny produkt tej marki. Nowoczesna odżywka do brwi, która sprawi, że będą one zagęszczone i wzmocnione. Wielkim plusem produktu jest jego wydajność – odżywka działa w tak efektywny sposób, że jednorazowo wystarczy użyć naprawdę niewielką ilość preparatu. Jedno opakowanie starcza nawet na 4 miesiące! Gęste, naturalnie piękne brwi w krótkim czasie i atrakcyjnej cenie? To możliwe!

Wiesz już, jakimi kryteriami kierować się w doborze najlepszej odżywki do brwi. Mamy nadzieję, że ułatwiliśmy Ci wybór i podejmiesz odpowiednią decyzję podczas zakupów. Podaruj sobie odrobinę luksusu! Życzymy brwi pięknych, jak u gwiazd z pierwszych stron gazet!

Odżywka do brwi i odżywka do rzęs. Brow i Realash marki Orphica – Nutridome
Odżywka do brwi i odżywka rzęs. Poznaj odżywkę do brwi Brow oraz odżywkę do rzęs Realash marki Orphica.  
Wzmacniająca odżywka do brwi BROW marki ORPHICA – NUTRIDOME – Nutridome Zadbaj o naturalny wygląd swoich brwi. Poznaj wyjątkową odżywkę do brwi BROW marki ORPHICA.  
Print Friendly