Makijaż

Makijaż ślubny – poznaj najnowsze trendy!

lip 14, 2017 przez
Wyjątkowy dzień potrzebuje wyjątkowej oprawy. A ten, w którym powiecie sobie sakramentalne „tak” będzie bez wątpienia jednym z najważniejszych w Waszym życiu. Makijaż ślubny

Tych doskonałych chwil nic nie powinno popsuć. Dlatego dbasz o każdy szczegół. Ważne są dekoracje kościoła i sali, suknia ślubna, garnitur Twojego wybranka i oczywiście Twój makijaż ślubny.

Weselny makijaż to przecież, poza suknią i uczesaniem, rzecz, która w największym stopniu wpłynie na to, jak będziesz prezentować się przed ołtarzem i podczas całonocnej zabawy. Warto zadbać więc o to, by ślubny make-up wyglądał jak najlepiej. Szczególnie, że każdy jego element zostanie uwieczniony na zdjęciach, do których z pewnością będziecie nie raz wracać. Wychodzisz za mąż w tym roku? Sprawdź, co będzie modne latem 2017 i jakie makijaże ślubne w 2017 będą truiumfowały.

Lekki makijaż na wesele

Jaki musi być makijaż na wesele? Przede wszystkim delikatny i nienarzucający się, maskujący wszystkie niedoskonałości cery i subtelnie podkreślający jej atuty. Oczywiście nie jest to żelazna reguła i nic nie stanie się, jeśli ją  złamiesz, zachowując rozwagę. Jeśli najlepiej czuejsz w mocniejszym make-upie, nic nie stoi na przeszkodzie, byś wybrała właśnie taki makijaż weselny. W końcu tego dnia to ty jesteś najważniejsza.

Modny makijaż ślubny na 2017 nie będzie odbiegał od tego, do czego przywykłyśmy w poprzednich sezonach. Hit tego roku to „make-up no make-up”, czyli makijaż wyglądający tak, jakby go nie było. Jest nienachalny, a wszystko, czego się od niego oczekuje, to wyrównanie cery i zatuszowanie ewentualnych urodowych mankamentów.

Makijaż ślubny twarzy

Jeśli chodzi o podkłady pod ślubny makijaż, w tym sezonie najmodniejsze będą kosmetyki rozświetlające. Umiejętnie zastosowane rozświetlacze sprawią, że w najważniejszym dla Ciebie dniu będziesz wyglądać promiennie, młodo i energicznie. O ile, rzecz jasna, będą one pasowały do twojej cery.

Jeśli zmagasz się z przetłuszczającą się skórą twarzy, lepiej zrobisz wybierając makijaż na ślub innego rodzaju. W takich przypadkach doskonale sprawdzą się matujące róże, dzięki którym pozbędziesz się nieestetycznego błyszczenia się twarzy. Jaki kolor wybrać, by makijaż wpisał się w tegoroczne trendy? Do wyboru masz dwa rozwiązania – ostrą fuksję lub delikatne, beżowe odcienie. Niezależnie od tego, na które się zdecydujesz, pamiętaj, by dobrać do nich odpowiedni makijaż ust, brwi oraz oczu.

Delikatny makijaż ślubny

Brwi, usta i oczy

Jeśli zdecydujesz się na mocny makijaż ślubny, warto sięgnąć po biały lub jasny, metaliczny eyeliner i wykonać nim tak zwaną kocią kreskę. Możesz też, zamiast oczu, postawić na mocniejsze podkreślenie ust, malując je na przykład karminową pomadką. W drugim wariancie, jako dodatek do ślubnego makijażu oczu, możesz wybrać nienarzucające się, nieduże wzorki – choćby umieszczone w kącikach oczu gwiazdki, które świetnie skontrują delikatny make-up.

Nie zapominaj też o brwiach. To one decydują o wyrazie twojej twarzy, a ich makijaż jest swego rodzaju „kropką nad i”. Unikaj jednak ich mocnego malowania – w zupełności wystarczy, gdy delikatnie je podkreślisz i nadasz im kolor korespondujący z odcieniem twoich włosów.

Print Friendly