Makijaż

Kolorowe tusze do rzęs – sposób na szałowe rzęsy

maj 05, 2017 przez

Znasz kobietę, która nie maluje rzęs? Nawet jeśli spotkałaś taką kobietę, to jest ona odosobnionym przypadkiem, bo przecież makijaż oka to podstawa i absolutna konieczność w życiu każdej z nas. I nie jest to żadna nowoczesna fanaberia! Swoje oczy kobiety podkreślały makijażem już w starożytności. Nowoczesność wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet i oferuje kosmetyki nie tylko bezpieczne, dobrej jakości i trwałe, ale również kolorowe i wygodne w użyciu. Dzięki nim możesz pokazać światu swoje różne oblicza.


kolorowe tusze do rzęs

Piękno za wszelką cenę

Kobiety zawsze chciały być piękne. By podkreślić zalety swojej urody oraz ukryć jej mankamenty, uciekały się do różnych sposobów. Obficie czerpały z naturalnych składników, przygotowując odżywki i mikstury upiększające. Czasem, w pogoni za ideałami piękna swojej epoki, kobiety uciekały się nawet do przepisów z ziół czy substancji trujących. Wystarczy wspomnieć belladonnę, arszenik, rtęć czy ołów, które były świadomie stosowane do wyrobu specyfików upiększających. Dzisiaj produkcja kosmetyków poddawana jest rygorystycznym, szczegółowym testom, które pozwalają wyeliminować składniki mogące szkodzić twojemu zdrowiu. Dotyczy to szczególnie tuszów do rzęs, które stosujesz tak blisko oczu. Żaden z ich składników nie może podrażniać oka, ani powodować wypadania rzęs.

Żyj kolorowo

Czerń to klasyka nie tylko w modzie. To także jeden z najważniejszych kolorów w makijażu, przede wszystkim oczu. Ale już dawno nie jest jedynym kolorem, na który możesz sobie pozwolić na rzęsach. Jeśli jeszcze nie wypróbowałaś kolorowych tuszów do rzęs najwyższy czas, byś nadrobiła swoje opóźnienie! Możesz przebierać w wielu kolorach. Jeśli jesteś właścicielką zielonych oczu, ich kolor idealnie podkreśli maskara w kolorze śliwki. Zielony tusz do rzęs sprawdzi się przy oczach fiołkowych i ciemnoniebieskich. Wśród kolorowych maskar do rzęs dużym powodzeniem cieszą się tusze niebieskie. Na ten kolor może sobie pozwolić właściwie każda z nas. Niebieski daje efekt podbicia koloru każdej tęczówki.

niebieski tuszDo odważnych należy świat

Nie bój się próbować kolorowych tuszów do rzęs. Nawet jeśli jesteś tradycjonalistką, mogą się one okazać ciekawym, czasem zabawnym akcentem, który odmłodzi twój look. Warto dodać, że nie jest to droga inwestycja. Kolorową maskarę do rzęs możesz łączyć z cieniem do powiek w takim samym kolorze lub wręcz przeciwnym. Świetnym uzupełnieniem kolorowych rzęs będzie kreska wykonana eyelinerem lub kredką. Kto powiedział, że makijaż „na kocie oko” musi być czarne? Makijaż, podobnie jak strój, służy do wyrażenia twojego indywidualnego charakteru, dlatego nie bój się wkroczyć na ścieżkę poszukiwania nowych kolorów dla twoich rzęs. Kolory świetnie zagrają na szalonej imprezie albo dodadzą pazura na bardziej formalnym przyjęciu. Jesteś w błędzie, jeśli myślisz, że nie można sobie pozwolić na kolorowy tusz do rzęs jeśli idziesz do pracy. Delikatny makijaż twarzy i oczy podkreślone napigmentowanym, głębokim kolorem na rzęsach dadzą ciekawy efekt.

Oczy to zwierciadło duszy, więc na pewno zależy ci, by były odpowiednio wyeksponowane. Zadbaj, by ich makijaż był perfekcyjny i korzystaj z tego, co oferuje ci nowoczesny rynek kosmetyków. Do dzieła!

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>