Porady

Feathered brows, czyli sposób na gęste i naturalne brwi

mar 01, 2018 przez

Feathered brows, czyli pierzaste brwi, już od dłuższego czasu są w modzie. Ambasadorkami grubych, idealnie wyczesanych i gęstych brwi jest top modelka Cara Delevigne i aktorka Lily Collins. Makijaż brwi nie musi być trudny. Podpowiemy Ci, jak je wypielęgnować i podkreślić, aby wyglądać jak gwiazda!

Feathered brows

Nadawanie kształtu brwiom za pomocą grubych kresek lub wyskubywanie ich do cienkich linii – te metody odchodzą w zapomnienie. Tylko naturalne, gęste i odpowiednio podkreślone brwi są trendy! Jeżeli do tej pory miałaś duży problem z ich konturowaniem, teraz nie musisz się martwić, że coś zrobisz nie tak podczas wykonywania make-upu. Zobacz, jak mieć modne feathered brows w zaledwie kilka chwil!

Feathered brows, czyli moda na pierzaste brwi

Metodę pierzastych brwi wymyślił Mario Dedivanowic – makijażysta, który dba o wizerunek Kim Kardashian. Feathered brows polega na bardzo delikatnym dorysowywaniu pojedynczych włosków do brwi i ich optycznym zagęszczeniu. Brwi nie mogą już być ciemne oraz wyraźne. Muszą mieć charakterystyczny, naturalny łuk, aby stanowiły idealną oprawę dla oczu i dodawały całej twarzy charakteru.

Jak zrobić feathered brows?

Zanim zagęścisz brwi, zacznij od wyregulowania ich kształtu. Ogranicz się jedynie do usunięcia pojedynczych włosków pod dolną linią oraz nad nosem. Górna linia brwi musi być jak najbardziej naturalna, a nawet nieco poczochrana. Pierzaste brwi idealnie dopełnią Twój naturalny makijaż w stylu non-touring. Kiedy chcesz uzyskać feathered brow, sięgnij po specjalne paletki do makijażu i wosk do brwi, który najpierw wetrzyj we włoski. Zrób to zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu. Potem dobierz odpowiedni puder do brwi w odcieniu nieco ciemniejszym niż Twoje naturalne włoski i ściętym pędzelkiem nałóż kosmetyk na łuk brwiowy. Narysowane, małe i pojedyncze kreseczki będą imitować brakujące włoski. Aby poprawić kondycję brwi i przyciemnić je, zacznij regularnie stosować odżywkę do brwi BROW, która zadba o kondycję włosków.

Pierzaste brwi

Stylizuj brwi, kiedy tylko chcesz!

Pamiętaj o tym, że Twoje brwi są jaśniejsze w części wewnętrznej, a ciemniejsze w części zewnętrznej, dlatego możesz użyć dwa odcienie pudru koloryzującego. Na koniec użyj szczoteczki, którą rozczeszesz brwi i wystrzęp opuszkami palców pojedyncze włoski. Taka pielęgnacja jest bardzo szybka i prosta, a akcesoria do stylizacji brwi zmieszczą się w Twojej kosmetyczce, a nawet małej, kopertowej torebce. Teraz nareszcie możesz szybko poprawiać swój make-up i robić to w każdej chwili!

Zamiast obrysowywać górne i dolne linie brwi, a potem wypełniać je ciemnym cieniem i aplikować na łuk rozświetlacz, zacznij stylizować brwi w nurcie feathered! Zaufaj makijażowym trendom. Lekkie, zawadiackie i gęste brwi sprawią, że będziesz wyglądać naturalnie i modnie.

Wzmacniająca odżywka do brwi BROW marki ORPHICA – NUTRIDOME – Nutridome Zadbaj o naturalny wygląd swoich brwi. Poznaj wyjątkową odżywkę do brwi BROW marki ORPHICA.  
Print Friendly